PROPAN                                                                      tel. 664 310 932

tani propan Łódź

Ekologiczne i czyste paliwo

Wysoka kaloryczność

Nie zanieczyszcza zbiornika

Nie zamarza zimą

Propan jest gazem, który w wyniku spalania, emituje mniej zanieczyszczeń, wynika to z jego budowy chemicznej - jest najlżejszym i najprostszym węglowodorem. Mimo tego, jest bardzo ekonomiczny w porównaniu z alternatywnymi paliwami. w związku z tym jest bardzo często wykorzystywany do ogrzewania domów i innych powierzchni użytkowych w okresie jesiennym i zimowym. Ale nie tylko, jest wykorzystywany również w wielu procesach technologicznych.

Wiemy jak ważne jest zapewnienie bezawaryjnego działania systemów grzewczych, dlatego jego jakość jest dla nas największym priorytetem i jest zawsze potwierdzona cetryfikatem jakości.

Nasz profesjonalizm obsługi, terminowość dostaw i dbałość o bezpieczeństwo doceniło wielu klientów. Wśród nich są zarówno klienci indywidualni, jak i gospodarstwa rolne, hodowcy drobiu oraz producenci przemysłowi.

Dostawy realizujemy nowoczesnymi cysternami, obsługiwanymi przez odpowiedzialnych i doświadczonych pracowników.
Opinie naszych Klientów:

Firma Pana Romana dostarcza nam gaz do ogrzewania domu, ceny mają fajne, dzięki ogrzewaniu gazowemu wcześniej zainstalowanemu też przez tę firmę nie przepłacamy za ogrzewanie.

Napisana przez:
Marek Giercz
Ocena: 5 z 5